Autoryzowany serwis STIHL, VIKING, BRIGGS&STRATTON

Każdy, kto stawia wysokie wymagania odnośnie jakości i funkcjonalności sprzętu ogrodniczego, oczekuje również odpowiedniego poziomu obsługi serwisowej. Takich usług nie zapewni dowolny sklep czy market. Z przyjemnością oferujemy Państwu profesjonalne usługi serwisowe - działamy nie tylko na terenie Mszczonowa, ale także powiatu żyrardowskiego, również z dojazdem do klienta.

Fachowe doradztwo

Począwszy od zastosowań profesjonalnych aż po drobne prace w przydomowym ogrodzie - Autoryzowany Dealer STIHL do każdego zadania znajdzie dla Państwa odpowiednie urządzenie. Udzieli wskazówek związanych z bezpieczną i prawidłową obsługą urządzenia. Zaufajcie Państwo Autoryzowanemu Dealerowi STIHL, on doskonale zna się na rzeczy.

Kompetentny instruktaż

Chcemy, abyście Państwo przez długie lata cieszyli się z posiadania produktów STIHL i VIKING. Dlatego właśnie Autoryzowany Dealer STIHL uruchomi każde zakupione przez Państwa urządzenie, a ponadto udzieli praktycznych wskazówek związanych z eksploatacją i utrzymaniem długiej żywotności urządzenia.

Specjalistyczna obsługa

Jakość STIHL jest już pojęciem przysłowiowym. Dlatego właśnie nasi Klienci oczekują od urządzeń STIHL najwyższej niezawodności i najdłuższej żywotności nawet w przypadku eksploatacji w najtrudniejszych warunkach. Bez fachowej konserwacji spełnienie tych wymagań jest niemożliwe. Autoryzowany Dealer STIHL zatroszczy się o to, byście cieszyli się Państwo z posiadania swoich urządzeń przez długie lata.

Oryginalne części zamienne i akcesoria

Akcesoria STIHL i VIKING - wszechstronność godna szerokiego zakresu zastosowań: dostosujcie Państwo swoje urządzenie do każdego zadania i zapytajcie Państwo Autoryzowanego Dealera STIHL o naszą bogatą ofertę akcesoriów. Można w niej znaleźć również oryginalne części zamienne STIHL. Tylko dzięki nim możemy zagwarantować Państwu wysoką jakość i sprawność, której oczekujecie od urządzeń STIHL.